BAŞAKŞEHİR OTO LASTİK

Oto Lastik, otomobillerin güvenli sürüşü bakımından araç ve zemin arasında temas sağlama özelliğine sahiptir. Bu ürünler kauçuk ve çeşitli kimyasal malzemelerden üretilir.

Başakşehir Oto Lastik firması olarak ihtiyaç duyduğunuz her an siz değerli müşterilerimize hizmet veririz. Lastiklerde meydana gelen arıza durumları nedeniyle yolda kalmanız halinde 7/24 bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Otomobile lastik alırken lastik ebatlarının araçlara uygun olmasına dikkat etmek önemli konular arasında yer alır. Geniş lastikler ıslak zeminlerde çeşitli tehlikelerin yaşanmasına sebebiyet verebilir. Bunun yanında farklı lastikler otomobillerin ön düzenine, hızına ve yakıt durumuna etki edebilir.

Bu gibi durumlarla karşılaşmamak adına lastik seçimlerinde Başakşehir Oto Lastik firmamıza danışabilir ve araçlarınız için en uygun lastikleri satın alabilirsiniz.

 

BAŞAKŞEHİR ACİL OTO LASTİK

 

Lastikler kullanılan malzemeler ve yapılarına bağlı olarak farklı şekillerde isimlendirilirler. Konvansiyonel ve radyal lastikler araçlarda kullanılan lastik çeşitlerine verilen isimdir.

Başakşehir Oto Lastik ile ilgili tamir ve değişim işlemlerini artık bulunduğunuz veya yolda kaldığınız yerde gerçekleştiriyoruz.

Teknolojik gelişmeler sonucunda günümüzde radyal lastikler daha çok kullanılmaya başlamıştır. Bu lastiklerin esnek bir yapıları bulunur. Bunun yanında fazla ısınma durumları yaşanmadığından kolay bir şekilde soğuma özelliği vardır.

Başakşehir Acil Oto Lastik desteğimiz ile lastiklerde yaşanan her türlü sorunlarınızın giderilmesini sağlarız.

 

BAŞAKŞEHİR 7/24 OTO LASTİK

Lastikler, kara taşıtları için hayatı parçalar arasında yer alır. Bu lastikler araçların hareket etmesini sağlar. Lastikler, otomobilin ağırlığını taşıma görevi de üstlenirler.

Bunun yanında direksiyon ve fren hareketlerinde destek görevi görme özellikleri de bulunur. Sürücülerden ya da yoldan kaynaklanana sorunlar lastikler sayesinde önlenebilir.

Bu nedenle sürücülerin araçları için lastik seçimlerinde  titiz davranması son derece önemli bir konudur. Doğru lastik tercihi hem daha az yakıt tüketimine hem de daha uzun süreli kullanıma sebebiyet verir. 

7/24 Hizmet veren Başakşehir Oto Lastik Firmamızdan 24 Saat boyunca bilgi alabilirsiniz.

Lastiklerde çeşitli arıza durumları meydana gelebilir. Bunun yanında lastik kaynaklı araçların aniden çalışamadığı durumlar da söz konusu olabilir.

Bu gibi durumlarda Başakşehir 7/24 Acil Oto Lastik desteğimizden faydalanabilirsiniz.

Lastiklerde meydana gelen arıza durumlarının bazıları lastiklerin hava basınçlarının az olması sebebiyle oluşur. Lastiklerin hava basınçlarının düşük olması durumunda rahatsız edici bir ses oluşur. Bunun yanında sürüş esnasında direksiyonun kontrolünde zorlanma gibi durumlar yaşanabilir.

Düşük basınç durumlarında lastiklerde hızlı bir şekilde aşınma söz konusu olacaktır. Rotlarda meydana gelen arıza durumları, dar ya da geniş jant, yüksek basınç, fren sistemindeki sorunlar, amortisör arızaları lastiklerde aşınma meydana gelmesine ve buna bağlı olarak denge kayıplarının yaşanmasına neden olur.

Başakşehir 7/24 Oto Lastik firmamız yaşadığınız her türlü arızanın kısa sürede giderilmesi adına çalışmalarını sürdürür.

Başakşehir Oto Lastik, Başakşehir Acil Oto Lastik, Başakşehir 7-24 Oto Lastik, Başakşehir 7-24 Acil Oto Lastik

Başakşehir Oto Lastik, Başakşehir Acil Oto Lastik, Başakşehir 7-24 Oto Lastik, Başakşehir 7-24 Acil Oto Lastik

BAŞAKŞEHİR OTO LASTİKÇİ 

Acil durumlarda lastiklerinizdeki arızaların hızlı bir şekilde giderilmesi adına firmamızın Başakşehir Oto Lastikçi hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

Bunun yanında lastiklerin uzun ömürlü olması adına sürücülerin dikkat etmesi gereken bazı konular da bulunur. Lastiklerin havasında inme olup olmadığının en az 2 haftada bir kontrol edilmesi önemlidir.

Park etme sırasında lastiklerin sert ve sivri yerlere çarpmamasına dikkat edilmelidir. Lastiklerde aşınma durumları kontrol edilmeli ve gerekli görülmesi halinde Değişim yapılmalıdır.

Karlı havalarda yollarda buzlanma gibi durumlar meydana gelebilir. Bu buzlanma durumlarının lastiklere zarar vermemesi adına lastiklerin basıncının düşürülmesi gerekir.

Lastik temizlik işlemlerinde içeriğinde petrol türevleri bulunan temizlik ürünleri kullanılmamalıdır. Zeminin bozuk olduğu yollarda sürücülerin aşırı hız yapması lastiklerde yıpranma sorunlarının meydana gelmesine neden olur. Bu nedenle bu tarz yollarda sürücülerin normal hızlarda gitmeye dikkat etmesi son derece önemlidir.

Başakşehir Oto Lastikçi firmamız her türlü Lastik Tamir ve Lastik Değişim konularında müşterilerine kaliteli hizmet vermek adına çalışmalarını sürdürür.

 

BAŞAKŞEHİR 7/24 ACİL OTO LASTİKÇİ

Lastiklerin Değişme zamanı geldiğinde değiştirilmesine özen gösterilmelidir. Eğer lastikler değiştirilmezse yolda kalma gibi durumların yaşanmasına yol açar.

Bu gibi durumlarda da profesyonel Başakşehir 7/24 Acil Oto Lastikçi hizmeti alınması son derece önemlidir.

Bu tarz bir durum yaşamanız halinde Başakşehir Acil Oto Lastikçi firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Lastik sırtlarında derinliğin azalması, direksiyonda titreme, lastik yanaklarında bozulma gibi durumlarda lastiklerin değiştirilmesi son derece önemlidir. 

Kış lastiği, dört mevsim, yaz lastiği gibi lastik çeşitleri bulunur. Mevsimine uygun olarak lastik seçimlerine dikkat edilmesi son derece önemlidir. Yanlış lastik seçimi nedeniyle yolda kalma gibi durumlar yaşanabilir.

Bu gibi durumlarda Başakşehir Oto Lastikçi firmamızdan hizmet alabilirsiniz.

 

Başakşehir Oto Lastikçi, Başakşehir Acil Oto Lastikçi, Başakşehir 7-24 Oto Lastikçi, Başakşehir 7-24 Acil Oto Lastikçi

Başakşehir Oto Lastikçi, Başakşehir Acil Oto Lastikçi, Başakşehir 7-24 Oto Lastikçi, Başakşehir 7-24 Acil Oto Lastikçi

Call Now Button