İSTANBUL SEYYAR LASTİKÇİ

Araç kullanımında ortaya çıkan sorunlar maddi hasara yol açabilirken aynı zamanda manevi anlamda da kayıp yaşamaya neden olur. Kimi zaman can kaybıyla da sonuçlanabilir. Bu nedenle lastik patlaması durumunda kesinlikle yola devam etmemek gerekir. Böyle bir durumda Seyyar Lastikçi çağırmanız daha doğru olacaktır. Firmamız yolda kalan kişiler için Seyyar Lastik Değişimi ve Seyyar Lastik Tamiri gibi hizmetleri kapsamlı bir şekilde vermektedir. Bizler vermiş olduğumuz lastik hizmetinde her türlü değeri göz önünde bulundurduğumuzdan ötürü hiçbir şekilde sorunla karşılaşmazsınız.

 

Seyyar Lastik Tamiri Hizmet Perspektifimiz

Bizler Seyyar Lastik Tamiri firması olarak her alanda aktif olarak faydalı ve güvenilir bir şekilde hizmet vermekteyiz. Bu nedenle Seyyar Lastik Tamiri konusunda Seyyar Lastikçi olarak en hızlı hizmeti sunmaktayız. Sizlere 7/24 sunmuş olduğumuz hizmetlerimiz ise şu şekildedir;

  • Yolda kalındığında ne yapılması gerektiği hususunda detaylı bilgi vermek
  • Tamir yapmak mümkünse, gerekli detaylar göz önünde bulundurularak Yerinde Lastik Tamir etmek
  • Tamir etmek mümkün değilse, garantili bir şekilde kontrolün yapılması ve sonrasında talebe göre ikinci el ya da sıfır lastik takılması
  • Balans ayarlarının güvenilir bir şekilde titizlikle yapılması
  • Jant takılması ve gereken bakımın yapılması

Yukarıda belirtmiş olduğumuz hizmetler Yolda Seyyar Lastik Tamiri firmamız tarafından istediğiniz an tarafınıza sunulmaktadır. İstanbul’da il bazında hizmet veren firmamız gece ve gündüz zaman farkı olmadan gereken desteği vermektedir. Çünkü bizim için her şeyden önemlisi müşteri memnuniyeti ve sizleri zor durumda kalmaktan kurtarmaktır.

 

Seyyar Lastikçi Nedir?

Seyyar Lastikçi, Gezici ve Mobil olarak da adlandırılır. Zaman farkı bulunmadan gece gündüz ne zaman talep duyulursa hizmet sunan firmamız da Seyyar Lastikçi sektöründe yer alır. Artık onarılamayacak durumda olan lastiklerin değişiminin teknik ekibimiz ile yapıldığını belirtmek isteriz. Yolda kaldığınızda Acil olarak lastiğin değişmesi gerektiği durumlarda firmamızı arayarak gereken hizmeti almanız mümkündür. Seyyar Olarak Lastik Değişimi ne kadar hızlı olursa elde edilecek verim de o kadar fazla olur. Yeni lastiğin Montajını Seyyar araçlarımızda yer alan ekipman ile hızlıca gerçekleştirdiğimiz için yola kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

 

Seyyar-Lastikci , Seyyar-Lastik-Tamiri , Seyyar-Lastik-Tamircisi , Seyyar-Lastik-Servisi , Seyyar-Lastik-Yol-Yardim

Seyyar Lastikçi , Seyyar Lastik Tamiri , Seyyar Lastik Tamircisi , Seyyar Lastik Servisi , Seyyar Lastik Yol Yardım

 

Seyyar Oto Lastikçi Ücretleri

Seyyar Oto Lastikçi ücretleri hizmet almak isteyen bireyler tarafından çok merak edilir. Lastikle ilgili ortaya çıkan probleme göre ödenmesi gereken ücret de değişim gösterir. Fiyatları etkileyen faktörleri şu şekilde gösterebiliriz;

  • Lastik Değişim olması durumunda lastiğin büyüklüğü etkilidir.
  • Pek çok lastiğin donanımı ve modeli aynı olsa bile yapısı farklıdır. Örneğin yazlık ve kışlık gibi mevsimine göre üretilmiş lastikler donanım bakımından daha gelişmiş olduğundan Seyyar Lastikçi firmamızın vereceği hizmet kurtarıcı nitelikte olacaktır.
  • Tamir bakım ve onarım işlemleri için kullanılan ekipmanlar da ücretlerde etkilidir.
  • Yolun mesafesi de ücretlerde etkendir.

Seyyar Lastik Tamircisi olarak sizlere en uygun fiyatlarda hizmet vermeye gayret etmekteyiz. Sizler de firmamızla irtibata geçerek uygun fiyatlarda yolda kalmaktan kurtulabilirsiniz. Ayrıca nakit ödemenin yanı sıra kredi kartı ile ödeme yöntemi de firmamızda mevcuttur.

 

Seyyar Oto Lastik Tamircisi Lastiği Nasıl Tamir Eder ?

Bazı lastiklerin sönük olduğunu rahatlıkla fark edebilirsiniz. Bunun nedenlerinden biri de lastiğin havasının sönmesidir. Hava kaçıran lastik zamanla sönmeye başlar. Sönük bir lastikle karşılaştığınızda tek başınıza tamir etmeye kalksanız da içiniz rahat etmeyebilir. Profesyonel olarak hizmet almanızda daha iyi fayda vardır. Böylece daha kalıcı çözüm elde etmeniz mümkündür. Yapılacak tamirde lastik türü oldukça önemlidir. Lastiğin neden söndüğü de belirleyici faktörler arasındadır. Yolda giderken sönmüş lastikleriniz için Seyyar Oto Lastik Tamircisi Ekibimizle iletişime geçebilirsiniz.

 

Seyyar Oto Lastik Tamiri

Suv, otomobil ve kamyonet lastikleri 24 Saat Açık Seyyar Lastikçi firmamız tarafından tamir edilmektedir. Araç üreticisine bağlı olarak bazı lastik türlerinin değişimi farklılık gösterebilir. Bazı durumlarda da lastiğin boyutuna göre değişim yapılır. Aracın sürüş tipi ve hangi alanlarda sürüldüğü gibi etkenler de tamir esnasında dikkat edilmesi gereken niteliklerdendir. Özellikle yazlık lastiklerde bu kriterler daha önemlidir. Teknik Seyyar Ekibimiz ile beraber gereken gözlemlemeyi yaparak Lastik Tamirini de kusursuz bir şekilde gerçekleştirmekteyiz.

Gece Açık Seyyar Lastikçi olarak da hizmet sunan firmamız sizlere talebiniz doğrultusunda kusursuz bir şekilde hizmet sunmaktadır. Firmamızda işini ehli ile yapan ustalar çalışmakla beraber son teknolojik ekipmanlar kullanılmaktadır. WhatsApp destek hattımızdan ve çağrı numaramızdan 7/24 bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Seyyar-Oto-Lastik , Seyyar-Oto-Lastikci , Seyyar-Oto-Lastik-Tamiri , Seyyar-Oto-Lastik-Tamircisi , Seyyar-Lastik-Degisimi

Seyyar Oto Lastik , Seyyar Oto Lastikçi , Seyyar Oto Lastik Tamiri , Seyyar Oto Lastik Tamircisi , Seyyar Lastik Değişimi

Call Now Button