İSTANBUL GEZİCİ LASTİKÇİ

Yolda kalma durumu en sık lastiklerden kaynaklanan sorunlardan ötürü yaşanır. Çünkü zamanla havası sönmüş lastik veya yolda giderken sert bir materyale çarpma gibi durumlar araç sahibini zor durumda bırakabilir. Asıl mesele de bu noktadan sonra başlar. Çünkü bazı araç sahipleri lastiğin patladığına aldırmadan yolculuğa devam eder. Bu durum son derece yanlıştır. Çünkü lastiğin patlak olması durumunda bir de aracı seyrettirmeniz lastiğe daha çok yük bindirerek daha büyük kazaların oluşmasına neden olabilir. Bu durumda Gezici Lastikçi firmamızdan yardım isteyebilirsiniz.

 

Gezici Lastikçi Olarak Sunmuş Olduğumuz Hizmetler

Gezici Oto Lastik Tamiri ve Lastik Değişiminin yapılıyor olması firmamızın ana hizmet dallarından biridir. Genelde Gezici Lastik Tamiri firmalarından hizmet talep eden kişilerin de isteği Lastiğin Değişimi ve onarımı kapsamında olmaktadır. Bizler de bu kapsamda sizlere 7/24 hizmet vermekteyiz. Peki, Gezici Oto Lastikçi olarak vermiş olduğumuz hizmetler nelerdir? Şöyle gösterebiliriz;

 • Yolda kalmanız durumunda bizlere ulaştığınız andan itibaren en kısa sürede yanınıza gelmek,
 • Yalnızca gün içinde değil gece saatlerinde de hizmet sunmak,
 • Gezici Lastik Tamirini gerekli biçimde yapıp garantili hizmet vermek,
 • Sizlerin talebine göre ikinci el ya da sıfır lastik değişimi yapmak,
 • Balans ayarlarını yapıp gereken kontrolü sağlamak,
 • Teknik bilgilerimiz doğrultusunda taleplerinize doğru yanıt vermek.

Bu hizmetleri dilediğiniz an Gezici Lastikçi firmamızdan temin edebilirsiniz. Üstelik tüm hizmetlerimizden hızlı bir şekilde faydalanabilirsiniz. Gezici Oto Lastikçi firmamız araç sahiplerine de pek çok faydayı beraberinde getirmektedir. Bu nedenle sektörde ismimizi seyyar olarak sürdürmeye devam etmekteyiz.

 

Gezici-Lastikci , Gezici-Lastik-Tamiri , Gezici-Lastik-Tamircisi , Gezici-Lastik-Servisi , Gezici-Lastik-Yol-Yardim

Gezici Lastikçi , Gezici Lastik Tamiri , Gezici Lastik Tamircisi , Gezici Lastik Servisi , Gezici Lastik Yol Yardım

 

Gezici Lastikçi Firmamızın Kalite Standardı

Gezici Acil Lastikçi olarak Lastik Tamir ve Lastik Değişim hususunda pek çok değeri göz önünde bulundurarak hizmet vermeye devam etmekteyiz. Çünkü bizler için her şeyden önemlisi müşterilerimize kaliteli hizmet sunmak ve sunduğumuz hizmetlerden faydalanmanızı sağlamaktır. Gezici Lastikçi olarak sizlere daha iyi hizmet verebilmek için aşağıdaki kriterleri göz önünde bulundurmaktayız;

 • Nitelikli malzemeler kullanılarak Gezici Lastik Tamiri ve Lastik Değişimi
 • Müşteri memnuniyeti odaklı olarak verilen Gezici Lastik Onarım hizmeti
 • Ekonomik fiyatlara sahip lastik bakım hizmeti
 • Uzman personeller ile eğitimli ustalarla hizmet vermek
 • 7/24 iletişim imkanını vererek vakit kaybının önüne geçmek
 • Talep edilen miktarda teknik bilgi iletimi gerçekleştirmek

Firmamızın ön planda tuttuğu hizmetler yukarıdaki gibidir. Gezici Lastik Yol Yardım olarak hizmetlerimiz profesyonel niteliğe sahiptir. Yılların verdiği tecrübe ve uygun fiyat politikamız ile sektörün lider isimleri arasında yer almaktayız. Sizler de %100 kaliteli hizmetlerimizden yararlanmak isterseniz bizimle günün her saati iletişime geçebilirsiniz.

 

 

Gece Açık Gezici Oto Lastik Tamircisi

Yolculuğunuzun en güzel ve en keyifli anında patlayan lastik yüzünden keyfinizin kaçmasına müsaade etmeyin. Bizler Gezici Servis Olarak Yolda Lastik Tamiri ile sizlere gece saatinde bile hizmet sunmaktayız. Lastiğinize batan bir çivi seyahatinizin yarıda kalmasına neden olmasın. Gezici Oto Lastik Değişimi için herhangi bir engel barındırmadan gün ya da saat farkı olmaksızın hizmetlerimize devam etmekteyiz. İhtiyaç duyduğunuz her an yanınızda olduğumuzu bilmenizi isteriz.

Firmamızda çalışan deneyimli ustalar için kullanmış olduğunuz aracın modeli de hiçbir şekilde fark etmemektedir. Aracınızın lastik ebadı, markası ve modeli hiçbir şekilde önemli değildir. Gecenin bir saati yolda kaldığınızda panik yapmanıza da gerek kalmadan firmamızla iletişime geçerek kısa süre içerisinde seyahatinize devam edebilirsiniz. İstanbul’un hangi semtinde bulunduğunuzun hiçbir önemi yoktur. Anadolu ve Avrupa Yakalarında hizmet vererek ulaşım konusunda hiçbir sorun yaşamamaktayız. 24 saat ulaşabileceğiniz, sıkıntı yaşamadan hizmet alabileceğiniz bir firma arıyorsanız doğru adrestesiniz.

 

Gezici Lastikçi Fiyatları

Gezici Oto Lastikçi fiyatları sabit değildir. Bunun için önce ihtiyacınız olan hizmeti bize bildirmeniz gerekir. Çünkü fiyatlar pek çok etkene bağlı olarak değişiklik gösterir. Bulunduğunuz konumun uzaklığı, lastikte var olan sorun, uygulanacak işlem ve kullanılacak yedek parça ücretler hususunda etkilidir. Fakat bizler kurumsal ve profesyonel firma olarak önceliği daima kaliteye ve işçiliğe vermekteyiz. Çünkü yolda kalarak huzursuz olmanızdan biz de memnuniyetsizlik duymaktayız. Bu doğrultuda sizlere en iyi desteği sunarak yarım kalan yolculuğunuzu tamamlamanız için elimizden geleni yapmaktayız. Ücretlerimiz ve diğer detaylar hakkında konuşmak için bizlerden destek alabilirsiniz. Gerekli bilgi için 7/24 iletişime geçebilirsiniz.

 

Gezici-Oto-Lastik , Gezici-Oto-Lastikci , Gezici-Oto-Lastik-Tamiri , Gezici-Oto-Lastik-Tamircisi , Gezici-Lastik-Degisimi

Gezici Oto Lastik , Gezici Oto Lastikçi , Gezici Oto Lastik Tamiri , Gezici Oto Lastik Tamircisi , Gezici Lastik Değişimi

Call Now Button